Sváteční předvánoční milonga

Sváteční předvánoční milonga
V sobotu 20. listopadu v podvečer byl přichystán a slavnostně vyzdoben náš starý sál v Děbolíně. Všude blikotala naše věčná světýlka, která nakoupila Janička původně pro zámeckou milongu, leskly se zlaté a červené dekorační látky a všude bylo plno rudých růží a okvětních plátků. Nejhlavněji byl naaranžován náš vánoční dar pro Ivanku – krásné oválné zhlížecí zrcadlo :-)) ve kterém se odrážel náš tanec po celý večer. Martinovi byla darována obligátní kvalitní lihovina, kterou přijal s jasným okem gentlemana a jemným pousmáním.
Tato milonga byla nejvýznamnější z hlediska rituálního a tradičního uzavření roku, hromadného poděkování učitelům za celoroční energii a práci, kterou nám věnovali nejen na tanečním parketu, ale také při mnohahodinových poctivých přípravách výuky. Ještě jednou veřejně, a v této nesmazatelně písemné formě, Ivance a Martinovi za všechny hradecké tangueros mnohokrát děkuji, že nás stále inspirují :-)) že mají vůli a chuť se neustále učit nové věci, a ještě navíc, že nám vše, co umí, chtějí stále předávat.
D.Jejem večera byl tradičně Vlastík, který jest v našem společenstvu již ostříleným a osvědčeným mixátorem hudby. (Která nás – a hlavně všechny naše tanečníky – strhovala k neuvěřitelným a nevídaným tanečním kreacím hlubinně procítěným :-)) tanec s každým byl zážitkem :-))
Jako pozornost pro všechny Výbor připravil pohoštění v podobě šesti obložených mis a slavnostního perlivého přípitku z láhví Bohemia sektu.