5 let tanga v Jindřichově Hradci

5 let tanga v Jindřichově Hradci
19.10.2012 proběhla od 19. hodin oslava 5. výročí od vytvoření zájmové taneční skupiny tanga „SAT“ v Jindřichově Hradci.
Oslava se konala v sále motorestu v Děbolíně, kde zřejmě tangeři strávili nejvíce tanečních chvil. Účast byla hojná, potěšila přítomnost i přátel nyní již se výuky tanga aktivně neúčastnících.
Martin Lukschal připomenul několik zajímavých příhod z tanečních hodin a překvapil nás tím, že Ti, kteří jsou v tangu od počátku, společně absolvovali již 129 workshopů.
Po poděkování našim výborným učitelům Ivance a Martinovi Lukschalovým byl načat překrásný dort vyrobený paní Kotkovou a ti, kteří měli chuť, mohli zjistit, že je i výborný. V příjemném tanci pak oslava půlkulatého výročí pokračovala až přes půlnoc…
Velké poděkování patří také všem, kdo se podíleli na uspořádání milongy – Yvettě Zemanové, Vlastě Křičkové, Vendulce Kvitské, Janě Mitasové za citlivou výzdobu, Františkovi Kotkovi za zajištění dortu a skvělých zákusků, Karlovi Zímů za zajištění sálu a mnoha dalším, s jejichž přispěním byla milonga tak báječná. (VB)