2. zámecká milonga – 11. 9.

2. zámecká milonga – 11. 9.
Tuto milongu jsme připravovali s velkým předstihem a nasazením – obohaceni o zkušenosti z minulého roku :-)) jsme již tudíž nebyli tak neznalí – leč některé podmínky nám byly ztíženy – kupříkladu několikanásobně zvýšené nájemné, angažování mnoha hvězd večera, vlastní starost o občerstvení, odjezd Janičky, která jest naší hlavní zdobitelkou sálu, na dovolenou atd…) leč vše se krásně zvládlo. (Nutno podotknouti, že naše za zkoordinovanost vděčíme našim výborovým schůzkám, ochotě a nadšení každého z nás :-))) Milonga se překrásně vydařila, a že vše bylo téměř dokonale propracováno, bylo poznat v průběhu celého večera – Nolwenn Treguer se svými přáteli představila v rámci večera své Tango(ční) můry, Jorge a Vera zatančili přesně v půlnoci, Jakub Jánský zahrál dvě tanga k tanci na housle, v ostatních případech se tentokráte o výběr hudby staral Erich Kalivoda z Rakouska jako DJ. Letošním překvapením bylo představení vlastní TangoHill´sLihoviny a to ve formě absintu a slivovice v limitované sérii – s etiketou, na které jsou vyfoceni naši učitelé Ivanka a Martin při tanci :-)) díky štědré podpoře Ilonky Musialové dostali po láhvi všichni čestní hosté účastní na programu, musím podotknouti, že chuť naší TangoSlivovice je luxusní!!! A Hill´s Absinth se podává i na prezidentských a královských tabulích.
Milonga skončila ve 3 hodiny ranní – ale někteří ještětancechtiví pokračovali s ochy a ganchy u KřičkoNěmců v kuchyni až do svítání :-)) zejména všechny Můry byli vzhůru neb u KřičkoNěmců nocovali – tedy spíš ponocovali :-)) Třetího dne – nedělního – sešli jsme se ještě v úzkém kruhu těch, kteří ještě neodjeli, na terase penzionu U Muzea, který jest naším hlavním stanem v takovýchto případech (byl plně obsazen hosty z Rakouska) a tudíž i přes Marcelletiny neutuchající snahy zabrániti klouzavosti terasy neustálým zdokonalováním a výměnami protiskluzové dlažby, byla terasa shledána přijatelnou pro tanec. Tudíž krátce po 10. hodině byly odstraněny stoly a mohla začít 3. milonga tohoto víkendu – Milonga al aire libre :-)
Nám ve 14 hodin začala brigáda, při které jsme museli vrátit Rytířský sál do původního stavu – velmi mile překvapil Jaroušek Tůmů, který sám s rukou k dílu připravenou přikvačil, ač jako host k úklidu nikterak nucen nebyl :-)) (Mimochodem – jsme nyní mistry ve vzpírání klavírního křídla!!) Pa
(fotografie jsou z aparátu Mr. Josefa Böhma – věhlasného jindřichohradeckého fotografa, pracujícího pod krycím jménem Peparazzi: jeho čočce totiž téměř nic neunikne)


Fotografie od Nolwenn zde

A Nolwenniny Tango(ční) můry:
video: Tango Nightmares – The Fur Coat
video: Tango Nightmares – The Hygienic Tanguera
video: Tango Nightmares – The tall Tanguera and short Tanguero
video: Tango Nightmares – The Narcissic Tanguero
video: Tango Nightmares – The Shoe Polishing Maniac
video: Tango Nightmares – Too Many Ornaments are Boring